20:09 - Pazartesi Nisan 21, 2014

Twitter Hesabı Kapatma ve Dondurma Nasıl Yapılır türkçe 2012

Perşembe, 13 Eylül 2012, 2:39 | İnternet | 0 Yorum | Read 3134 Times
by admin

Sosyal ağlar her geçen gün yeni üye aldığı kadar üye kaybettiğide oluyor twitterda bunlardan biri twitter yeni hesap nasıl açılır diye sorular kadar twitter nasıl kapatılır yada nasıl dondurulur gibi sorularla karşılaşıyoruz işte buna cevap en kısa şekilde şöyle türkçe ve ingilizce olarak açıklayalım

Twitter hesabınızı herhangi bir sebepten dolayı silmek istiyor olabilirsiniz. Enkısa olarak twitter hesabınızı nasıl silersiniz anlatalım.

Twitterda şuanda dondurma işlemi yok yani hesabı silerseniz tamamen gider bunu baştan belirtelim. Silinen twitter hesabı nasıl getirilir gibi bir olay yok yani. Twitter’da üyelik iptalinden sonra geri dönmek istediğinizde tekrardan üye olmanız gerekmektedir.

Twitter Hesap Silme İngilizce

İlk adım olarak Twitter hesabınıza giriyorsunuz. Üstteki menülerden “SETTİNGS” tıklıyorsunuz settings içeriğinden de en alt kısımdaki “Delete my account” yazının üzerine tıklıyorsunuz.

Twitter Hesap Silme İşlemi Türkçe

Ayarlar Menüsüne gelin
En altta hesabını devre dışı bırak yazısına tıklayın ve karşınıza duygusal bir mesaj gelecek

Bu bir elveda mı?

Kararını tekrar gözden geçirmek istemediğine emin misin? Yanlış bir şey mi söyledik? Anlat bize.
@enkisabilgi hesabını devre dışı bırakmadan önce, bunu bil:

Kullanıcı verini yalnızca 30 gün için saklarız ve bu sürenin sonunda kalıcı olarak silinir. Hesabını devre dışı bıraktıktan sonra 30 gün içinde giriş yaparak hesabını tekrar etkinleştirebilirsin.
Kullanıcı adını veya Twitter adresini değiştirmek için hesabını devre dışı bırakmana gerek yok. Ayarlar sayfasından değiştirebilirsin. Tüm @yanıtlar ve takipçiler değişmeden kalacaktır.
Eğer bu hesabın kullanıcı adını veya e-posta adresini başka bir Twitter hesabında kullanmak istersen, hesabını devre dışı bırakmadan önce bu bilgileri değiştir. Kullanıcı verileri kalıcı olarak silinene dek bu bilgiler kullanılamayacaktır.
Hesabın birkaç dakika içinde Twitter’dan kaldırılmış olacak, ancak kimi içerikler devre dışı bırakma işleminden birkaç gün sonrasına kadar twitter.com üzerinde görünür olabilir.
Google gibi arama motorları tarafından oluşturulan içerik üzerinde hiçbir kontrolümüz bulunmamaktadır.

bu yazımızda twitter nasıl kapatılır bunu görmüş olduk. twitter hesabı nasıl kapatılır artık herkes hesabını kapatmayı biliyor

Tagged with: , , , , , , ,

Yorum Yazın


beş − = 2

iletişim

tüm sorunlar için enkisabilgi@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

reklam

90 0,658